myPlanet Форуми Хотели в България Нова година ? къща ? 15 20 човека …

Темата съдържа 5 отговори, има 5 участника и беше последно редактирана от  mallinka на преди 3 години, 7 месеца.

Преглеждане на 6 съобщения - от 1 до 6 (от всички 6)
  • Автор
    Публикации

mallinka
    Регистриран потребител

Здравеите на всички ще се радвам ако някои е в състояние да ми помогне при намирането на къща или вила за нова година за по голяма компания търся от 1 седмица и не мога да намеря нищо благодаря предварително 🙂

plam77
    Регистриран потребител

Привет,
    Доста голяма компания сте се събрали за Нова Година 😉 Не се отчайвай, къщи за толкова много хора по принцип има, друг е въпроса дали все още са свободни за Нова година, че като гледам всички са полудели. МОга да ти дам няколко идеи за къщи за около 15-на човека, а ти вече ще видиш дали все още има места за Нова година.
    1. Къща Планински Чифлик, село Чифлик, Троянско
    2. Вила Шипково – село Шипково, пак близо до Троян
    3. Къща Мересев – в родопското село Оряховец, Смолянско

richie
    Регистриран потребител

Пробвай в Къща за гости ЛОМА, в село Бели Искър, намирасе близо до Боровец. На тази къща съм й хвърлил око отдавна за нашата компания, но още не сме я пробвали. Дано имаш късмет още никой да не я е взел за Нова Година.

Сетих се за още една, която ми беше направила впечатление в нета – Къщи Стаменови в Говедарци, то това са всъщност две къщи една до друга с общ капацитет за около 20 души. Има си механа, кухня и всякакви екстри. Виж дали ще ти свършат работа

polina74
    Регистриран потребител

Аз ти препоръчвам Хаджипешовата къща в Рибарица

ognenata
    Регистриран потребител

Чували ли сте за живописното селце Хъневци? Намира се в Стара Планина, на около 5-6 колометра от Елена. Там се намира една страхотна къща за гости, която еидеална за голяма компания: Къща Мечта

mallinka
    Регистриран потребител

Благодаря ви за предложенията и оказаната помощ надявам се да има нещо свободно 🙂

Преглеждане на 6 съобщения - от 1 до 6 (от всички 6)

Влезте в Профила си, за да отговорите в темата , ако не сте регистриран: НОВА РЕГИСТРАЦИЯ