myPlanet Форуми Клуб на пътешественика Коя е най-екзотичната дестинация, която сте посещавали?

Преглеждане на 15 съобщения - от 1 до 15 (от всички 17)
  • Автор
    Публикации
  • #7264
    richie
    Регистриран потребител

    Здравейте,
    стори ми се интересно да разбера, ние българите кои ексзотични кътчета на планетата сме посещавали. Аз не съм имала шанса да пътувам много извън България и засега най-екзотичната дестинация е Гърция, където съм била в Атина и Солун.

    #7265
    polina74
    Регистриран потребител

    Здравейте,
    много ми харесва сайта, надявам се да намеря сродни души тук, както и да обменя преживявания от пътешествениците тук 🙂

    Иначе по темата, най-затънтеното и екзотично кътче, което имах шанса да посетя беше Кот д’ Ивоар, много екзотично местенце, с интересна култура и хора.

    #7266
    xligon
    Регистриран потребител

    Аз имах щастието да посетя Тайланд 3 пъти, даже се бях запътил и четвърти …

    #7267
    plam77
    Регистриран потребител

    Лято 2016 бях в САЩ на студенстска бригада и най-много ми направи впечатление Ел Ей. Няма такъв град. Страшен купон е там.

    #7268
    violeTka
    Регистриран потребител

    Мястото е Дубай, хотелът Kempinski Mall of the Emirates!
    Невероятна, екзотична и впечатляваща дестинация, най – бързо развиващия се град в света. За мен това е мястото на което мечтите на човечеството се превръщат в реалност:)!!!

    #7269
    mallinka
    Регистриран потребител

    Ами незнам коя е! Но всички са незабравими:
    1. о. Мавриций – Индийски океан, южно полукълбо
    2. Сейшелските острови
    3. о.Шри Ланка/Цейлон/
    4. Китай
    5. Йордания
    6, Бразилия,Парагвай,Уругвай и Аржентина
    Гърция, Турция, Италия, Испания,Унгария,Германия, Полша, Румъния, Франция, Швейцария,Чехия, Словакия, Македония, Русия, Казахстан,Узбекистан, Грузия, Армения, Туркменистан,Украйна – тези не ги броя за екзотика

    #7270
    nikoletta
    Регистриран потребител

    Имах щастието да посетя Южна Африка.Претория, Йоханесбург, Драконовите планини,Сън Сит,цялото крайбрейие на Индииски океан и финал Кейптаун.Страхотно изживяване толкова приятно и спокойно с много добри впечатления останахме.

    #7271
    turpenie
    Регистриран потребител

    Здравейте моята най екзотична дестинация е Истамбул и си мисля че всеки един българин въпреки някои настроения в България трябва да посети .Просто Света София според мен е невероятна .

    #7272
    xrisi77
    Регистриран потребител

    Китай е страна с древна и мистична история пълна с толкова непознати кътчета на китайския бит и душевност, макар и древен 70-те години социалицъм са оказали голям културен и икономически подем. Страхотно място бях в три градове – Шанхай 18 милиона жители свръх модерен и изсключително динамичен живота не секва и денем и вечер, Сиан най-древната първа столица доста е позападнала но си има своя чар, Пекин по известен в Китай като Бейджинг просто трябва да се преживее защото е трудно да се опише, Великата китайска стена, Забранения град, Небесния двореци мн други забележителности очакващи да открият своите древни тайни.

    #7273
    blue sky
    Регистриран потребител

    Била съм в много държави, но за мен най екзотичкото място ще си остане Канарските острови-Тенерифе, три пъти съм ходила и пак искам да отида, бих живяла там.Невероятно е.

    #7274
    nelliki
    Регистриран потребител

    За мен това е остров Сардиния в Италия – средиземноморски климат, хубави плажове, невероятни гледки…с една дума Рай!

    #7275
    ognenata
    Регистриран потребител

    Тунис и Египет. Билa съм в Индонезия и Сингапур – един екзотичен и съвсем различен свят.

    #7276
    nadmine
    Регистриран потребител

    От всички вълнуващи пътувания, които съм преживяла, по различни дестинации, за най-екзотична считам Австралия.

    #7277
    sunset
    Регистриран потребител

    Дубай 😉

    #7278
    indianna
    Регистриран потребител

    Бангладеш…многомилионна Дака 🙂

Преглеждане на 15 съобщения - от 1 до 15 (от всички 17)
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.